BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sienos - OSB 2

Nors praeitą savaitgalį planavau dengti jau stogą, tačiau kaip  tyčia nieks negalėjo padėt, todėl teko toliau sukti OSB, o stogo dengimui paskirtas šis savaitgalis :) Aišku, kai dirbi vienas labai daug laiko sueina visokiems nulipimams, atmatavimams, pjaustymams ir pan. Keletas nuotraukyčių:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Sienos - OSB 2”

 1.   Blakis rašo:

  Dažnai dirbu vienas, bet kartais vienam ne darbas o kančia. Tada geriau niek nedirbt nes kitą syk su draugeliu padarysi dukart tiek be jokio vargo :)

 2.   Idomu rašo:

  Laba diena,

  Kiek zinau apsaugai nuo vejo dedama arba plevele arba OSB (ar kitos plokstes), o oro tarpas fasado vedinimui daromas tarp karkaso konstrukcijos ir plytu arba medzio dailylenciu. Ar darysit dar viena oro tarpa ir kam dejote ir plevele ir plokste.

 3.   karkasinisnamas2011 rašo:

  Sveiki,

  Taip, difuzinė plėvelė dedama dėl vėjo ir dėl to, kad karkasinis namas turi “kvėpuoti”. Kadangi OSB plokštė “nekvėpuoja”, todėl jos prie vatos dėti negalima. Dėl tos pačios priežasties palikau oro tarpą ir tarp plėvelės ir OSB. Aš OSB plokštes sukau ne dėl to, kad apsisaugot nuo vėjo, o dėl to, kad man namas būtų tvirtesnis, stabilesnis, nes be plokščių namas “judėjo”. Taip pat bus tarpelis ir tarp OSB plokštės ir namo apdailos.

 4.   artur rašo:

  kokia planuojat apdaila deti? grazus namukas :)

 5.   karkasinisnamas2011 rašo:

  Ačiū :) Dalis namo apdailos bus klinkerinės plytos, o kita dalis CEDRAL dailylentės.

Rašyk komentarą