BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Stoglangiai

Po ilgo laiko tarpo prisiruošiau prisėsti ir parašyti kaip sekasi darbuotis. Per praeitos savaitės keturis vakarus (vakaras apie 2-2,5 val.) sudėjau visus stoglangius (3 vnt). Pasirinkom VELUX. Nors jie skaitosi brangiausi, tačiau pirkau SENUKUOSE su akcija 630 Lt/vnt. ir dar VELUX pagal vykdomą akciją grąžino nuo kiekvieno stoglangio po 100. Aišku prie šitos kainos prisideda tarpinės su visais priedais, kas kainą irgi neblogai iškelia :) Iš pradžių galvojau, kad bus sunkoka montuoti, bet su aiškia VELUX instrukcija ėjo viskas labai sklandžiai :) Svarbiausia, kad montuojant stoglangius būtų paliktas apie 35 mm laisvumas apšiltinimui.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Stoglangiai”

 1.   Bambizas rašo:

  Jei statybos nesaugomos - pradėk rūpintis apsauga, kad naujiesiems stoglangiams kojos neišdygtų per naktį :)

 2.   karkasinisnamas2011 rašo:

  Kadangi jau uždengtas stogas su danga, tai gal truputį sunkiau būtų lupti. Tikėkimės viskas bus gerai, šalia kaimynai jau šį mėn. pradės gyventi, tai irgi truputį ramiau :) Po kol kas buvo ramu, nes buvo ir mediena palikta, ir stogo danga, aišku trumpai.

 3.   Vilius rašo:

  Ar pasidomėjote Velux paketo U? Nes stoglangis yra pats didžiausias šilumos vagis. Aišku be jų palėpė taptų labai tamsia ir niūria…

 4.   karkasinisnamas2011 rašo:

  Prisipažinsiu, kad ne. Bet dabar susiradęs ir palyginęs, tai realiai visų 3 firmų labai jau panašios (1-1,2). Aišku aš turiu omenyje paprastus standartinius modelius, nes naujų “šustrų” modelių šilumos laidumo koeficientas siekia net 0,5 - 0,84, bet kaina irgi atitinkama. Tiesa, sužinojau, kad Velux siūlomų tamsinačių užuolaidėlių arba dvigubai klostuotų užuolaidėlių pagalba galima iki 21 proc. pagerinti šilumos izoliaciją. Tai kaip sakoma, reiks įsigyti ateityje :)

 5.   Jolanta rašo:

  Sveiki! Labai reikia jūsų pagalbos. Mes taip pat ruošiamės dėtis stoglangius, o taip atnaujinti savo palėpę, tačiau nežinome kokius stoglangius rinktis. Labiau linkstame prie medinių stoglangių, nes girdėjome jog jie geriau sulaiko UV spindulius bei yra pilnai atsparūs drėgmei ir taip pat turi puikią garso izoliaciją. Neseniai apžiūrėjome stoglangius šioje parduotuvėje http://www.agmeka.lt/stogo-langai tačiau norisi ir Jūsų patarimo. Ar dvigubo varstymo stoglangis bus geras pasirinkimas mansardos tipo palėpėje? :)

Rašyk komentarą