BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Stogo danga

Ką buvau pasižadėjęs, tą ir įvykdžiau. Per šeštadienį ir sekmadienį su draugų pagalba buvo uždengtas namo stogas. Skarda 0,5 mm storio SZAFIR su Pural apvalkalu, kuriai suteikta 50 m. garantija pirkta iš PRUSZYNSKI IR PARTNERIAI su nuolaida 23,50 Lt/m2. Per šeštadienį uždengėm tik vienos stogo dalies pusę, nes užstrigome ties dviem stoglangiais.

Na, o sekmadienį padirbėjome kaip reikiant  ir pabaigėm temstant, bet padarėme iki galo :) Aišku dar liko neuždengtas garažo ir terasos stogas, bet jau daug ramiau. Pasigrožėkite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Stogo danga”

 1.   Blakis rašo:

  Jau namukas kaip namukas :)
  Tarp stoglangių nelabai dailiai gavosi, ir, matau, varžtukai į bangos viršų susukti. Kam to reik?

 2.   . rašo:

  I bangos virsu susukami varztai sujungimui lapas-lapas.
  O va kiek cm skardos iskisimas nuo pirmo grebesto? Mano skarda toode, as dariau pagal nurodymus 4 cm bet istikro nelabai supratau kam to reikia jau geriau butu grebestas pirmas i virsu pakeltas dar kokiai 2 cm. Pas Prushynski kazkada maciau kad is vis vanduo nubega ne tesiai nuo skardos i lataka, o ant lastakio ir per ji i lataka, o kaip tu darysi? Ir gal kas pakomentuos sia detale?

 3.   karkasinisnamas2011 rašo:

  Ten prie stoglangio dar vienoj vietoj neprisukti keli varžtai, užtat ir atsiknoję negražiai.
  Pas mane iškišimas nuo pirmo grebėsto 2 cm. Dėl latakų tai pas mus gausis, kad nubėgs tiesiai nuo skardos į lataką, o ar bėgs tiesiai ar per laštakį, priklauso kaip sukalsi antrą grebėstą.

 4.   www rašo:

  Nepaisant atsiknojusiu daliu, vaizdas vistiek grazus. gerai padirbeta buvo

 5.   skardiniai stogai rašo:

  Šaunuoliai, puikus darbas :)

 6.   sodo technika rašo:

  Tik vasarą nepamirškit sodo įsirengti, šiek tiek apsitvarkyti aplink namus - iškart gražiau ir jaukiau bus :)

 7.   Statybioras rašo:

  Kam ta skarda reikejo taip sukarpyt, nemoki det skardos perleisk tiems kurie tai ismano ir sugeba. I prieki iskisama 4 cm tik tada ant pirmo grebesto reikia uzdeti dar 1,2cm storio lentele kad eitu viskas vienam lygyje, daug kas nededa ir niekam tai netrugdo. Negaliu ziuret i taip uzdengta stoga, kazkoks kosmaras, varzatai susukti kur papuole. Na bet sekmes likau nustebes po tokiu foto :-)

Rašyk komentarą